Forum Fotografów Łeba 2020

Witam Koleżanki i Kolegów fotografów!
 
     Mam nadzieję, że do naszego wrześniowego spotkania wszelkie wirusy przestaną już nas gnębić, nie będzie żadnych ograniczeń, aby wspólnie pięknie spędzić czas, nauczyć się czegoś nowego, wymienić doświadczenia i zabawić się na maxa! 
     Będę cały czas monitorował sytuację epidemiologiczną i w razie bardzo niepokojących danych imprezę będziemy musieli odwołać. Proszę jak najszybciej dokonać zgłoszenia, żeby było już teraz wiadomo kto od kiedy do kiedy planuje pobyt i żebym miał namiary w razie gdybym Forum odwoływał. 
Jak zwykle spotykamy się w hotelu "Wodnik" w Łebie.
Spotykamy się od godzin południowych 20 września 2020 roku (niedziela), a zakończenie planujemy w środę po śniadaniu.
Oczywiście jak zwykle można przyjechać wcześniej i wyjechać później, a na hasło "Forum Fotografów" mamy ustalone specjalne ceny. Tradycją stało się, że większość przyjeżdża już w sobotę lub nawet w piątek, żeby skorzystać jeszcze z ładnej w tym terminie pogody, poopalać się, zwiedzić atrakcyjne miejsca w okolicy.
Szukamy nowych pomysłów, więc będziemy mogli podzielić się nimi w czasie dyskusji. Każdy przecież stosuje jakieś sposoby, żeby klienta, który już zaszczyci nas swoją obecnością, namówić na jakieś usługi, często zupełnie nie znane i nie stosowane przez innych fotografów.
Na te tematy, stwierdziliśmy, należy dyskutować. Z pewnością każdy znajdzie jakiś pomysł dla siebie, nic, lub niedużo inwestując.
Zbieramy się by słuchać i zbierać pomysły, ale również opowiedzieć o swoich przemyśleniach, doświadczeniach, oraz opowiedzieć o tym, jak sobie radziliście, z jakiej pomocy skorzystaliście w trudnych czasach pandemii.
      W dzień przyjazdu (niedziela), o godzinie 19.oo planujemy wspólne zdjęcie grupowe, bezpośrednio po nim oficjalne otwarcie naszego zjazdu i uroczysty bankiet.
      W poniedziałek po śniadaniu, o godzinie 11.oo Kol. Tomasz Górka po raz kolejny pokaże nam drukarkę DE 100. Ma ją już sporo osób, można o jej zaletach i wadach już dużo więcej powiedzieć niż w zeszłym roku. Zostanie zaprezentowane stanowisko na dwie drukarki, dowiemy się również o innych, dużo wydajniejszych drukarkach, będzie można ustalić preferencyjne finansowanie.
We wtorek po śniadaniu, od godziny 10.30 będziemy gościli firmę MEDIKON, która zaprezentuje nam suchego laba Epsona D800, pokażą jego różne możliwości, przekażą informacje o dużej palecie papierów do niego i innych drukarek. Na pewno będzie można podyskutować również o dużych drukarkach Canona i Epsona, poznać plusy i minusy, dowiedzieć się o ich awaryjności. Firma Medikon ma bardzo duże doświadczenie, jeżeli chodzi o drukarki pigmentowe, o niespotykanej w innych systemach jakości.
Koszty na 1 osobę: (obejmują nocleg, śniadanie, bankiet, obiadokolacja)
Od niedzieli do środy w pokoju dwuosobowym – 539,-
Od niedzieli do środy w pokoju jednoosobowym – 569,-
Od niedzieli do środy w pokoju trzyosobowym – 509,-
Każdy wcześniejszy i następny nocleg ze śniadaniem od 98,- do 118,-
Zgłoszenia pod nr tel. 602 27 69 59,
lub wp@fotopietura.pl
Termin zgłoszenia: do 13.09.2020 roku
 
 
 
 
Pozdrawiam
      Waldemar Marek Pietura
  waldemarpietura@gmail.com
         tel. 602 27 69 59
 
CECHMISTRZ
Wielkopolskiego Cechu Fotografów
PRZEWODNICZĄCY
Komisji Branżowej Fotografów
Związku Rzemiosła Polskiego