Odwołujemy Weronikę 2020

Witam 
Taka oto wiadomość dotarła na moją skrzynkę przekazuję w całości 
Pozdrawiam 
Jarosław Deka
Rzecznik KCF

Drogie Koleżanki i Koledzy!
Z przykrością informuję, że odwołujemy organizowanie w tym roku święta wszystkich fotografów - Weronikę 2020. Nawet, jak do tego czasu (28 czerwca) zapomnimy już o pandemii, czego sobie i wszystkim z całego serca życzę, to nie wiem, czy będzie nas stać na dodatkowe koszty, które byśmy musieli ponieść uczestnicząc w tym święcie. Wpłacona zaliczka w hotelu zostaje do przyszłego roku, przez co utrzymane zostaną ustalone już parę miesięcy temu koszty organizacji uroczystości, oraz ceny za pokoje. Wstępnie możemy już się umawiać na 27 czerwca, lub 4 lipca 2021 roku (czekam na sugestie). Msza święta za wszystkich fotografów, zamówiona w Farze poznańskiej na dzień 28 czerwca 2020 roku, zostanie nagrana i nakręcona i będzie można ją sobie odtworzyć na YouTube. Atrakcją miało być w tym roku również zwiedzanie bardzo nowoczesnego muzeum Powstania Państwa Polskiego, ale rezerwacje już też odmówiłem, przełożymy to na przyszły rok. 
Z takim wyprzedzeniem Weronika na pewno jeszcze nie była planowana!
Mam nadzieję, że będziemy mogli bez przeszkód zorganizować nasze Forum Fotografów w Łebie. I tutaj też bym poprosił o sugestie, czy organizować mam to spotkanie np.27-30 września, czy raczej 4-7 października 2020 roku.
Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, więc korzystając z okazji chciałbym złożyć Wam życzenia, zdrowia przede wszystkim, spokoju i szybkiego odbudowania firm po tak długim przestoju. Oby to się wszystkim udało !!!
 
 
Pozdrawiam
      Waldemar Marek Pietura
 
CECHMISTRZ
Wielkopolskiego Cechu Fotografów
PRZEWODNICZĄCY
Komisji Branżowej Fotografów
Związku Rzemiosła Polskiego