Pismo do Ministerstwa Rozwoju

Łączymy branżę fotograficzną dla wspólnego celu.
Krajowy Cech Fotografów działa na rzecz rozwoju branży fotograficznej. Naszym celem jest także zabezpieczanie firm fotograficznych przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami. Z tej właśnie przyczyny, Zarząd KCF podejmuje próbę utworzenia systemu certyfikacji fotografów wykonujących zdjęcia do dokumentów.

Zapoznaj się z pismem jakie w tej sprawie zostało wysłane do Ministerstwa Rozwoju

Link do pisma w pdf

Opracowanie procedur, które muszą być wdrożone, aby zapewniały wszelkie standardy, to działanie żmudne i niełatwe, jednakże wierzymy, że dla wspólnego dobra może się to udać. Warunkiem jest solidarność i współodpowiedzialność całej branży. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w propagowaniu tej idei i rozesłanie wiadomości do wszystkich znajomych Wam firm fotograficznych.
Prosimy również o przesłanie maila popierającego ideę certyfikacji na adres mailowy ewa.jaczewska@mr.gov.pl

Wystarczy że napiszesz – Popieram działania zarządu Krajowego Cechu Fotografów dotyczące zachowania miejsc pracy, przedstawione w piśmie pod linkiem Link do pisma na naszej stronie

Prosimy też o przesłanie kopi tego maila na adres rzecznik@fotograf.org.pl . Wysyłając tego maila będziesz mógł być na bieżąco z ważnymi sprawami dotyczącymi naszej branży, dopiszemy Cię do naszej bazy i będziemy wysyłać Ci najważniejsze komunikaty.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielić może Cechmistrz Krajowego Cechu Fotografów Marek Gołąbek cechmistrz@fotograf.org.pl